با ثبت آگهی ویژه و ستاره دار آگهی شما بیشتر نمایش داده خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز در نتیجه های بالاتری قرار خواهد گرفت

ثبت آگهی رایگان|درج آگهی| در نیازمندی هفته بازار

ننو بچه ، ننو نوزاد ، گهواره نوزاد ، ننو کودک ، گهواره،سیسمونی نوزاد ، سیسمونی کودک

ننو بچه ، ننو نوزاد ، گهواره نوزاد ، ننو کودک ، گهواره،سیسمونی نوزاد ، سیسمونی کودک

  •   email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات دکوراسیون
  • 94 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
  • کودک شما همان چیزی را در مورد یک روز طولانی سخت متصور است که از خوردن شیر و احتیاجات اولیه دارد. ایده آل است که کودک در حال بازی با خود باشد و یا راحت و آرام در خواب عمیق باشد تابه شما اجازه دهد که به کارهای روزمره ضروری رسیدگی کنید. این محصول به واسطه پایه قابل حمل و بسیار مقاوم به شما این امکان را میدهد که در هر گوشه از منزل کودک خود را تحت مراقبت داشته باشید. پایه این محصول از جنس چوب راش درجه یک بوده که هم اطمینان از مقاومت پایه را بالا میبرد و هم زیبایی دو چنان را به نمایش میگذارد.پایه ها کاملا پرتابل بوده و ابعاد بسته بندی آن قبل از مونتاژ 90*50*10 سانتیمتر است(صندوق عقب پراید به راحتی جا میگیرد). مجموعه بانوج شامل یک پایه چوبی ظریف ، مقاوم و تخت بافته شده از نخهای رنگی و لطیف اجازه می دهد تا نوزادان نزدیک به والدین خود در هر کجای خانه، حیاط و یا تراس در مقابل دید باشند. بانوج به دلیل استفاده از چوب وزن کمی نسبت به آهن دارد و می تواند به سرعت و به آسانی بدون ابزار خاص و پیچیده تنظیم شود. به این ترتیب، والدین پر مشغله در حالی که کودک در ننو خوابیده یا تلوزیون تماشا میکند می توانند زمان و آرامش اولیه برای انجام عمور زندگی را داشته باشند. بانوج راحتی و امنیت رابرای نوزاد فراهم می کند، و احساس تعادل کودک را ترویج می دهد. علاوه بر این، به شکل شادابانه ای کودک شما را قادر می سازد تا هماهنگی دست و پا را بیاموزد. بچه ها عاشق نوسان هستند و نوسان اثر آرامش بخش دارد. والدین یک کودک آرام را دوست دارند و می خواهند یک مکان امن برای بازی یا استراحت کردن آنها باشد. عکس زیر یک کودک حدود 1سال و سه ماهه با قدی حدود 72 سانتیمتر و وزن 11 کیلوگرم را نشان میدهد که برای اولین بار ننوی خود را تجربه میکند. حمل و نصب رایگان ابعاد: 161 طول× 60 عرض × 45 ارتفاع از سطح زمین (سانتیمتر) سطح ننو: تقریبا. 110 × 60 سانتی متر گروه سنی: 0 – 7 سال ظرفیت بار: حداکثر 25 کیلوگرم وزن محصول: حدود 10 کیلوگرم این محصول برای خواب شبانه در نظر گرفته نشده است . مارک: بانوج ماده: نخ (بدون حساسیت)، چوب راش درجه یک و اتصالات آهنی رنگ نخ ها: کرم ، بژ ، آبی کاربنی،سبز فسفری ، نارنجی شاد ، قهوه ای ، یاسی ننو بچه ، ننو نوزاد ، گهواره نوزاد ، ننو کودک ، گهواره ، سیسمونی نوزاد ، سیسمونی کودک ، قیمت ننو ، قیمت بانوج قیمت گهواره ننو ، قیمت تخت نوزاد ، قیمت گهواره نوزاد

کودک شما همان چیزی را در مورد یک روز طولانی سخت متصور است که از خوردن شیر و احتیاجات اولیه دارد.

ایده آل است که کودک در حال بازی با خود باشد و یا راحت و آرام در خواب عمیق باشد تابه شما اجازه دهد که به کارهای روزمره ضروری رسیدگی کنید.

این محصول به واسطه پایه قابل حمل و بسیار مقاوم  به شما این امکان را میدهد که در هر گوشه از منزل کودک خود را تحت مراقبت داشته باشید.

پایه این محصول از جنس چوب راش درجه یک  بوده که هم اطمینان از مقاومت پایه را بالا میبرد و هم زیبایی دو چنان را به نمایش میگذارد.پایه ها کاملا پرتابل بوده و ابعاد بسته بندی آن قبل از مونتاژ 90*50*10 سانتیمتر است(صندوق عقب پراید به راحتی جا میگیرد).

مجموعه بانوج شامل یک پایه چوبی ظریف ، مقاوم و تخت بافته شده از نخهای رنگی و لطیف اجازه می دهد تا نوزادان نزدیک به والدین خود در هر کجای خانه،  حیاط و یا تراس در مقابل دید باشند. بانوج به دلیل استفاده از چوب وزن کمی نسبت به آهن دارد و می تواند به سرعت و به آسانی بدون ابزار خاص و پیچیده تنظیم شود. به این ترتیب، والدین پر مشغله در حالی که کودک در ننو خوابیده یا تلوزیون تماشا میکند می توانند  زمان و  آرامش اولیه برای انجام عمور زندگی را داشته باشند.

بانوج راحتی و امنیت رابرای نوزاد فراهم می کند، و احساس تعادل کودک را ترویج می دهد. علاوه بر این، به شکل شادابانه ای کودک شما را قادر می سازد تا هماهنگی دست و پا را بیاموزد.

بچه ها عاشق نوسان هستند و نوسان اثر آرامش بخش دارد. والدین یک کودک آرام را دوست دارند و می خواهند یک مکان امن برای بازی یا استراحت کردن آنها باشد.

عکس زیر یک کودک حدود 1سال و سه ماهه با قدی حدود 72 سانتیمتر و وزن 11 کیلوگرم  را نشان میدهد که برای اولین بار ننوی خود را تجربه میکند.

حمل و نصب رایگان

ابعاد: 161 طول× 60 عرض × 45 ارتفاع از سطح زمین (سانتیمتر)

 سطح ننو: تقریبا. 110 × 60 سانتی متر

گروه سنی: 0 – 7 سال

 ظرفیت بار: حداکثر 25 کیلوگرم  

 وزن محصول: حدود 10  کیلوگرم

 این محصول   برای خواب شبانه در نظر گرفته نشده است .   

      مارک: بانوج

    ماده: نخ (بدون حساسیت)، چوب راش درجه یک و اتصالات آهنی

        رنگ نخ ها: کرم ، بژ ، آبی کاربنی،سبز فسفری ، نارنجی شاد ، قهوه ای ، یاسی

ننو بچه،ننو نوزاد،گهواره نوزاد،ننو کودک،گهواره،سیسمونی نوزاد،سیسمونی کودک،قیمت ننو،قیمت بانوج،قیمت گهواره ننو،قیمت تخت نوزاد،قیمت گهواره نوزاد

 ننو بچه،ننو نوزاد،گهواره نوزاد،ننو کودک،گهواره،سیسمونی نوزاد،سیسمونی کودک،قیمت ننو،قیمت بانوج،قیمت گهواره ننو،قیمت تخت نوزاد،قیمت گهواره نوزاد

ثبت آگهی